+420-728-405-583
info@jogala.cz
...
Seminář jóga pro zdravá záda 24.3.2024

Seminář jóga pro zdravá záda 24.3.2024

Praktický seminář spinálních cvičení:

Spinální cvičení (nebo-li páteřní zkruty, nebo-li torzní cvičení) jsou nenáročné cviky, které jsou zaměřeny především na ozdravení páteře. Působí na hluboko uložené svaly podél páteře, napomáhají regeneraci zádových svalů a vazů, prospívají meziobratlovým ploténkám a také stimulují nervová centra uložená podél páteře.

Na semináři si prakticky provedete celou řadu spinálních cvičení. Naučíte se je cvičit tak, abyste jejich praktikováním dosahovali požadovaného působení – osvojíte si jógové provádění spinálních cvičení – od korektního nastavení těla, propojení pohybu s dechem, plného vnímání pohybu, prociťování místa působení až po nalezení hranice možnosti rozsahu pohybu.

Seminář je určený pro všechny stupně jógové pokročilosti. Spinální cvičení bývají součástí pravidelné praxe cvičenců, kteří praktikují jógu mnoho let. Díky nim protáhnou a zpevní zádové svaly a na jemnější úrovni se zdokonalí ve vnitřním vnímání a hlubším soustředění.

Pro svoji nenáročnost jsou spinální cvičení vhodná pro všechny osoby – také ty ve vyšším věku, fyzicky oslabené, nebo s nadváhou, které nemohou praktikovat náročnější jógové techniky.

Lektorka: Vlaďka Janotková

Termín: 24.3.2024 9:30 – 12:30

Cena: 500 kč

Rezervace na info@jogala.cz nebo na tel.č.: 728405583